ACUVUE® OASYS with Transitions™

Apraksts

ACUVUE® OASYS with Transitions™ ir pirmās kontaktlēcas pasaulē, kuru sniegumu lietotājs var ne vien just, bet arī saredzēt. Tās apvieno uzticamo ACUVUE® zīmola komfortu un kvalitāti ar nemanāmu pielāgošanos apgaismojuma apstākļiem no tumsas līdz spilgtai gaismai. 

  • Light Intelligent Technology™ inteliģenā gaismas tehnoloģija pārvalda gaismu un aizsargā acis - lēcas ir caurspīdīgas iekštelpās un tumsā, bet tonējas tumšas un nemanāmi pasargā acis no apžilbšanas ārtelpās un spilgtā saulē.
  • Ātra pārslēgšanās - kontaktlēcas notonējas 60 sekunžu laikā un atgūst caurspīdīgumu 90 sekundēs, tā palīdzot pielāgoties pat jutīgām acīm. 
  • 1.klases UV filtrs sargā acis no kaitīgā starojuma.
  • Zilās gaismas filtrs - bloķē līdz 15% zilās gaismas iekštelpās un līdz 55% zilā augstas enerģijas starojuma ārvidē, kur aizsardzība ir vajadzīga visvairāk, kā arī samazina oreolus ap gaismas avotiem naktī un uzlabo kontrastu dienā un iekštelpās.
  • Ideāli piemērotas datorlietotājiem - gaismas filtri samazina spilgtā starojuma radīto redzes stresu kamēr HYDRACLEAR® PLUS mitrināšanās tehnoloģija stabilizē asaru plēvīti.
  • Uzticamais ACUVUE® OASYS kontaktlēcu materiāls priecē ar savām labākajām īpašībām: elpotspēju, mitrumu un lietošanas komfortu.
  • Tīras un drošas - 2 nedēļu nomaiņas režīms neļauj uz lēcas uzkrāties kaitīgiem nosēdumiem.

Fotohromās kontaktlēcas

Fotohromās gaismadaptīvās kontaktlēcas un lēas ar UV filtru neaizvieto saulesbrilles, jo tās nenosedz visu acs virsmu un arī nevar pasargāt sejas ādu ap acīm no UV starojuma iedarbīas.

Specifikācija
Materiāls Senofilcon A
Ūdens daudzums 38%
Dizains Sfēriska
DK/l, Dk/t 121
Ražotājs Johnson&Johnson
Zīmols ACUVUE
Lietošanas ilgums 2 nedēļu