Cvantus zīmola piedāvājums

Izvēloties Cvantus zīmola brilles – briļļu lēcas un izgatavošana BEZ MAKSAS!

Cvantus ir unikāls dzīvesstila ietvaru un saulesbriļļu zīmols, kas radīts Latvijā 2018. gadā OC VISION uzņēmumā, iedvesmojoties no tā, kas Latvijas klimatiskajos apstākļos trūkst visvairāk- saules un tās radītās gaismas. Cvantus dizaineri ir sava aroda profesionāļi, kas pārzina briļļu modi un tehnoloģijas jau vairāk kā 20 gadus, tāpēc mēs ticam, ka Cvantus atbilst prasīgākā 21.gadsimta cilvēka vajadzībām visplašākajā auditorijā - tas ir ērts, mūsdienīgs un par pieejamu cenu. Cvantus- tās ir brilles, kas piestāv ikvienam!

Tieši šobrīd vēl nebijis piedāvājums! Tikai līdz 30. jūnijam izvēlies Cvantus zīmola brilles un izmanto kādu no mūsu lieliskajiem piedāvājumiem, saņemot briļļu lēcas un izgatavošanu bez maksas. 

  • Pērkot Cvantus zīmola ietvaru- saņem 2 dzidrinātās briļļu lēcas 1.5 FSV Organic AR HMC (sph.+/-6.00, cyl. +/-2.00) un briļļu izgatavošanu bez maksas.
  • Pērkot Cvantus zīmola ietvaru un piemaksājot tikai 20 € - saņem 2 dzidrinātās, plāninātas briļļu lēcas 1.6 FSV Organic AR HMC (sph.+/-6.00, cyl. +/-2.00) un izgatavošanu bez maksas.
  • Pērkot Cvantus zīmola ietvaru- saņem 2 tonētās, dzidrinātās briļļu lēcas 1,5 Starvision JetStar sun lenses HSC inside (Brown, Grey, Green Tinting 85% vai 75% ; sph max +/-5,00, cyl +2,00) un briļļu izgatavošanu bez maksas.

Piedāvājums spēkā: 15.05. - 30.06.2023. 

Piedāvājums nesummējas ar citām akcijām un atlaidēm, tajā skaitā ar klienta kartes atlaidēm.

Plašāka informācija veikalos pie konsultanta.

Piedāvājums pieejams tikai VIZIONETTE veikalos.