O-SIX un Yalea

Jaunā koncepta optikas veikali VIZIONETTE šajā sezonā papildina briļļu ietvaru klāstu ar moderniem un košiem zīmoliem O-SIX un Yalea. Itāļu zīmola O-SIX piedāvājums sniedz iespēju klientiem radīt savu briļļu dizainu pašam, savukārt Yalea briļļu ietvari ir radīti, lai iedvesmotu un sniegtu atbalstu sievietēm.

Itāļu zīmols O-SIX jau kopš 1989. gada klientiem piedāvā eleganta dizaina brilles, kas izceļ unikalitāti, piedāvājot košas, no kvalitatīviem izejmateriāliem darinātas brilles. Jaunās kolekcijas ietvaros, briļļu dizainu klients rada pats. Izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas, O-SIX stendā ikvienam ir iespēja izvēlēties un pielaikot sev ērtāko ietvaru, taču ietvara krāsu iespējams izvēlēties un kombinēt no vairāk nekā 100 paraugiem. Tāpat šīs kolekcijas ietvaros iespējams izveidot briļļu gravējumu, piemēram, cilvēka vārdu. Zīmola O-SIX piedāvājums atrodams VIZIONETTE veikalos Rīgā, t/c Domina un t/c Riga Plaza.

Savukārt zīmols Yalea radīts, lai akcentētu katras sievietes iekšējo un ārējo skaistumu, izmantojot mūsdienīgu dizainu – oriģinālu formu un izsmalcinātu krāsu kombināciju. Šīs kolekcijas mērķis ir iedvesmot sievietes. Jo īpaši būtiski, ka zīmols Yalea piedalās projektā “Women for Women”, kas sniedz atbalstu sievietēm no astoņām pasaules kara konfliktu skartajām valstīm, un palīdz viņām atjaunot dzīvi, piedaloties izglītojošos kursos, lai atgūtu savu neatkarību un patstāvību. Kolekcija pieejama VIZIONETTE veikalā Galerija Centrs.             

Marta Siliniece, „OC VISION” tirdzniecības attīstības direktore: „Brilles vienmēr ir bijis ne tikai redzes korekcijas līdzeklis, bet arī svarīgs aksesuārs, ar kura palīdzību iespējams papildināt savu stilu un izskatīties mūsdienīgi un skaisti. VIZIONETTE ir 21. gadsimta optika, tās piedāvājums kopš atvēršanas bijis mūsdienu modes tendencēm atbilstošs un pieejams dažādām gaumēm un iespējām. Starp pasaules pieprasītākajiem un Latvijā dizainētajiem zīmoliem, piedāvājumu papildina O-SIX un Yalea zīmoli. Īpaši izceļas O-SIX piedāvājums, kas ir jauna un neaizmirstama pieredze briļļu izvēlē, kas padara pircēju par savu briļļu dizaineri, jo tās katrs pats var kombinēt un izveidot personalizētas – tieši tādas, kādas nebūs nevienam.”

Jaunā koncepta optika VIZIONETTE Latvijā ir kopš 2019. gada. Tā piedāvā mūsdienīgus un inovatīvus veikalus, kuros klientiem ir iespēja iegādāties jaunākajām pasaules briļļu modes tendencēm atbilstošas brilles, izmantot pašapkalpošanās sektoru, kas ļauj pašam ērti pieskrūvēt un notīrīt brilles, uzpildīt briļļu tīrīšanas šķidrumu bez maksas. Kā arī VIZIONETTE klientiem ir iespēja atvilkt elpu un atpūtināt acis īpašajā SPA zonā.