Vizionette

https://www.vizionette.lv

Mūsu stāsts 

Sākumā bija tikai gaisma. Un tad radās stāsts... Par visu apaļo - mūžīgo sauli, pirmo izkalto monētu,  ābolu, kas uzkrīt uz galvas, iedvesmojot dižiem atklājumiem. Par cilvēka dzīves gājumu un līdzsvaru, ka viss atgriežas tur, kur sācies.

Arī VIZIONETTE logo ir aplis - acis, kas redz vairāk! Jo tas ir mūsu darbs un kaislība - no redzes aprūpes līdz skaistām, kvalitatīvām brillēm. Punkts. Arī punkts ir apaļš.

VIZIONETTE esence

Mūsdienīga 21. gs. optikas veikalu ķēde Eiropā plašai auditorijai. Optikas un stila eksperts, kur ikvienam pieejamas skaistas brilles, stilīgas saulesbrilles, kontaktlēcas un redzes pārbaude. Plašais pašapkalpošanās sektors, ērtā veikala vide un modernās tehnoloģijas padarīs iepirkšanos izzinošu un izklaidējošu.

Jauna 21.gs. optikas pieredze

VIZIONETTE koncepta veikala ietvaros iepirkšanās būs gan izklaidējoša, gan izglītojoša. 

  • DARI PATS ZONA - Šajā zonā varēsi patstāvīgi veikt ultraskaņas briļļu tīrīšanu, sīkus remonta darbus, piemēram, skrūvju vai deguna balstu nomaiņu, bez maksas papildināt briļļu kopšanas šķidrumu un uzzināt interesantu informāciju par redzi, izmantojot audio gidu.
  • NIKON LĒCU ZONA - ar mūsu speciālistu palīdzību šajā zonā varēsi uzzināt visu par Nikon briļļu lēcu priekšrocībām un atšķirībām, lai varētu izvēlēties sev vispiemērotākās.
  • ACU SPA - izmanto iespēju palutināt savas acis ar maigu gaisa spiediena masāžu, lai mazinātu tumšos lokus zem acīm, uzlabotu asinsriti acu zonā, kā arī vienkārši patīkami relaksētos.

VIZIONETTE - Brilles, kas der ikvienam.