ACUVUE OASYS® ar HYDRACLEAR® PLUS

Apraksts

ACUVUE® OASYS for ASTIGMATISM apvieno pazīstamā ACUVUE® OASYS zīmola 2 nedēļu silikona hidrogēla lēcu materiāla īpašības ar īpašu torisko dizainu redzes korekcijai pacientiem ar astigmatismu.  

  • Silikona hidrogēla kontaktlēca, kas apvieno augstu skābekļa caurlaidību acu veselības uzturēšanai ilgtermiņā un ikdienas lietošanas komfortu. 
  • HYDRACLEAR® PLUS tehnoloģija iestrādā asarām līdzīgas molekulas (PVP) kontaktlēcu materiālā, lai atdarinātu asaru dabīgo mucīnu slānīti un palīdzētu uzturēt stabilu asaru plēvīti pār acs virsmu.
  • Bloķē vairāk kā 96% UVA gaismas starus un vairāk kā 99% UVB gaismas starus, tā izpildot pat visstingrākās prasības.
  • EYELID STABILISED dizains nodrošina skaidru redzi un atgriež lēcu atpakaļ vietā ar katru mirkšķināšanas reizi.
  • Apstiprinātas lietošanai pagarinātā režīmā līdz pat 6 naktīm, bet gadījumā, kad ar šīs kontaktlēcas tiek atstātas acīs gulēšanas laikā, tās jālieto kā 1 nedēļas nomaiņas kontaktlēcas.

Gulēšana ar kontaktlēcām

Gulēšana ar kontaktlēcām palielina acu infekciozo saslimšanu risku un to var uzsākt tikai sertificēta acu aprūpes speciālista uzraudzībā.

Toriskās kontaktlēcas

Toriskajām kontaktlēcām nav ieteicams patvaļīgi mainīt receptes parametrus un lēcu zīmolu bez konsultācijas ar redzes aprūpes speciālistu. Šo lēcu iegādei ir vēlama iepriekšēja konkrēto kontaktlēcu lietošanas pieredze vai konkrētā zīmola lēcu pielaikošana. Toriskās kontaktlēcas nav iespējams atgriezt un saņemt naudas atmaksu. Papildus jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar klientu atbalsta dienestu.

Specifikācija
Materiāls Senofilcon A
Ūdens daudzums 38%
Dizains Sfēriska
DK/l, Dk/t 147
Ražotājs Johnson&Johnson
Zīmols ACUVUE
Lietošanas ilgums 2 nedēļu