Par mums

JAUNA 21.gs. OPTIKAS PIEREDZE

VIZIONETTE veikals t/c Alfa

VIZIONETTE esence

Mūsdienīga 21. gs. optikas veikalu ķēde plašai auditorijai. Optikas un stila eksperts, kur ikvienam pieejamas skaistas brilles, stilīgas saulesbrilles,  kontaktlēcas un redzes pārbaude pie labākajiem nozares speciālistiem. Plašais pašapkalpošanās sektors, ērtā veikala vide un modernās tehnoloģijas padarīs iepirkšanos izzinošu un izklaidējošu. 

Iepirkšanās kā piedzīvojums

VIZIONETTE Annija

VIZIONETTE koncepta veikala ietvaros iepirkšanās būs gan izklaidējoša, gan izglītojoša. 

  • Dari pats zona - šajā zonā varēsi patstāvīgi veikt ultraskaņas briļļu tīrīšanu, sīkus remonta darbus, piemēram, skrūvju vai deguna balstu nomaiņu, papildināt briļļu kopšanas šķidrumu un uzzināt interesantu informāciju par redzi, izmantojot audio gidu.
  • Nikon lēcu zona - ar mūsu speciālistu palīdzību šeit varēsi uzzināt visu par Nikon briļļu lēcu priekšrocībām un atšķirībām, lai varētu izvēlēties sev vispiemērotākās.
  • Acu SPA - atpūtas zonā varēsi izmantot iespēju palutināt savas acis ar maigu gaisa spiediena masāžu, lai mazinātu tumšos lokus zem acīm, uzlabotu asinsriti acu zonā, kā arī vienkārši patīkami relaksētos. Neaizmirsti nobaudīt arī mūsu gardo kafiju!
  • Videi draudzīgi risinājumi - Vai Tu centies dzīvot dabai draudzīgi? Iegādājoties vienu pudelīti VIZIONETTE briļļu lēcu tīrāmā šķidruma, varēsi to piepildīt atkārtoti neskaitāmas reizes bez maksas. 
  • Zīmolu daudzveidība - ļaujies priekam, ko sniedz visdažādāko zīmolu brilles. Izvēlies sev brilles no tādiem pasaulē pazīstamiem zīmoliem, kā Ray-Ban, Versace, Dolce&Gabbana, Tom Ford vai Gucci. Iedvesmojies no zīmoliem GIGI Studios vai Yalea. Vai arī atklāj savu īsto būtību ar mūsu pašu Latvijā radīto briļļu zīmolu Cvantus.

VIZIONETTE - brilles, kas der ikvienam!