Brilles no 59€

Šajā komplektā ietilpst Your Line briļļu ietvari. Your Line piedāvājumā ir mūsdienīgi, stilīgi briļļu ietvari kā sievietēm, tā vīriešiem. Tie ir pieejami dažādu materiālu variācijās- gan plastikāta, gan metāla, gan abu materiālu kombinācijās.

Komplekta cenā iekļautās briļļu lēcas 1.5 FSV Organic ir standarta biezuma sfēriskā dizaina lēcas no plastikāta, kuras uzlabotas ar dzidrināto daudzslāņu pārklājumu. Mūsdienās brilles ar dzirinātajām lēcām ir pamata vajadzība gandrīz ikvienam briļļu valkātājam. Šim daudzslāņu pārklājumam ir vairākas būtiskas priekšrocības, kas nodrošina labāku redzi un komfortu, kā arī pagarina briļļu lietošanas mūžu:

  • Antirefleksais klājums samazina traucējošo atspīdumu veidošanos, kas būtiski atvieglo redzes komfortu.
  • Nodrošina uzlabotu redzes asumu un palielina attēlu kontrastu.
  • Nodrošina maksimāli lielu gaismas caurlaidību, kas ir vairāk par 99%.
  • Sniedz briļļu valkātājam estētiskāku izskatu, jo lēcas ir maksimāli caurspīdīgas.
  • Dzidrinātas lēcas iekļauj arī hidrofobo pārklājumu, kas atvieglo lēcu tīrīšanu. Tas nozīmē, ka lēcas būs grūtāk nosmērēt, bet vieglāk notīrīt.
  • Jebkurai dzidrinātajai lēcai ir arī cietā pārklājuma slānis. Tas paildzina briļļu lēcu mūžu, jo cietais klājums veic aizsargfunkciju pret skrāpējumiem- tās skrāpēsies mazāk.
Cenā 59€ iekļauts Your Line ietvars 30 EUR vērtībā, 2 briļļu lēcas 1.5 FSV Organic HMC (sph.+/-6.00, cyl.+2.00), briļļu izgatavošana. Piedāvājums nesummējas ar citām akcijām un atlaidēm. Plašāka informācija veikalā pie konsultanta.