100% Briļļu apmierinātības garantija

VIZIONETTE ir mūsdienīga optikas veikalu ķēde, kas piedāvā profesionālu redzes aprūpi, kā arī augstas kvalitātes brilles un citas optikas preces. Esam 100% pārliecināti par savu darbinieku profesionalitāti, kuri strādā tikai ar pasaules vadošo ražotāju augstākās kvalitātes produktiem, ko sniedzam mūsu klientiem par labāko cenu. Tāpēc visām brillēm, ko izgatavojam pēc savu optometristu vai oftalmologu izrakstītajām receptēm, sniedzam 100% briļļu apmierinātības garantiju. Mūsu izgatavotās brilles uzlabo ne tikai klientu redzi, bet arī vispārējo dzīves kvalitāti.

100% briļļu apmierinātības garantija nozīmē to, ka, pērkot brilles pie mums, ne par ko nebūs jāuztraucas. Apsolām, ka ar brillēm, ko iegādāsies pie mums, būsi pilnībā apmierināts!

100% apmierinātības garantija iekļauj turpmāk minēto.

1. Kvalitātes garantija

Garantējam, ka strādājam tikai ar pasaules vadošo ražotāju augstākās kvalitātes produktiem.

2. Zemākās cenas garantija

Ja 30 dienu laikā pēc optisko briļļu iegādes Latvijā kādā citā optikas veikalā atradīsi tieši tādas pašas optiskās brilles par zemāku cenu, garantējam, ka atmaksāsim cenas starpību 1.

3. Maksimāla komforta garantija

Izdarīsim visu, lai brilles būtu teicami piemērotas tieši tev. Veiksim ietvara regulēšanu bez maksas, lai tas lieliski derētu un tu justos komfortabli. Ja nepieciešams, pēc iespējas pieregulēsim arī deguna balstus.

4. Briļļu bezmaksas apkope

Noregulēsim briļļu ietvaru, pievilksim vaļīgās skrūvītes, nomainīsim deguna spilventiņus vai vienkārši rūpīgi notīrīsim tavas brilles. Šo pakalpojumu vari izmantot atkārtoti, tā sniegšanas reižu skaits nav ierobežots.

Vienkārši ienāc tuvākajā VIZIONETTE veikalā un palūdz bezmaksas apkopi brillēm.

5. Bezmaksas 30 dienu apmaiņas politika

Ja neesi pilnībā apmierināts ar savām jaunajām optiskajām brillēm, 30 dienu laikā no iegādes brīža vari ar savām rūpīgi lietotajām brillēm doties uz to pašu VIZIONETTE veikalu, kur tās bez maksas varēsi apmainīt, izvēloties līdzvērtīgas vai dārgākas brilles, piemaksājot tikai cenas starpību.

6. Progresīvo briļļu lēcu komforta garantija

Ja, iegādājoties brilles ar progresīvajām briļļu lēcām, nespēsi pie tām pierast, 30 dienu laikā ir iespējams šīs brilles apmainīt, izvēloties divas brilles — tuvumam un tālumam — , piemaksājot tikai cenas starpību.

7. Pret skrāpējumiem izturīgu lēcu garantija

Vairumam mūsu optisko briļļu ir pret skrāpējumiem izturīgs pārklājums, kas nodrošina briļļu ilgmūžību. Lai tu būtu pārliecināts par mūsu briļļu lēcu kvalitāti un ilgmūžību, sniedzam lēcām 30 dienu garantiju pret skrāpējumiem.

Ja 30 dienu laikā pēc briļļu iegādes un to rūpīgas lietošanas briļļu lēcām to centrālajā daļā kopšanas vai nēsāšanas rezultātā tomēr rodas švīkas vai skrambas, kas būtiski traucē redzi, nomainīsim lēcas ar līdzvērtīgām bez maksas 2.

8. Garantijas segums

Visām mūsu brillēm ir divu gadu preču garantija, ko nosaka Latvijas Republikas likumdošana, tāpēc šīs garantijas laikā bez maksas salabosim vai samainīsim tavas brilles. Papildus tam piedāvājam iegādāties arī Briļļu servisa līgumu, kas darbosies, ja briļļu lietošanas laikā tavu darbību rezultātā būs radušies nelieli bojājumi, skrāpējumi, lūzumi vai pat gadījumos, ja brilles būs pilnībā salauztas.

9. Profesionāla, zinoša un draudzīga komanda

Lepojamies ar saviem optometristiem un oftalmologiem, tāpēc esam droši par viņu izsniegto recepšu precizitāti, kas nodrošinās tev nepieciešamo redzes korekciju. Mūsu redzes aprūpes profesionāļu komanda palīdzēs tev visā briļļu izvēles un iegādes procesā. Apņemamies sniegt noderīgus padomus un vislabāko servisu.

 

100% briļļu apmierinātības garantija ir spēkā visos VIZIONETTE veikalos Latvijā un e-veikalā. 

Ja tev rodas jautājumi vai neskaidrības par mūsu 100% briļļu apmierinātības garantiju, droši vari vērsties tuvākajā VIZIONETTE veikalā vai rakstīt mūsu draudzīgajai klientu atbalsta komandai uz info@vizionette.lv.

 

1 Lai izmantotu zemākās cenas garantiju, klientam ir VIZIONETTE optikas darbiniekam jāiesniedz informācija, kas apliecina, ka citā optikas veikalā Latvijā var iegādāties identiskas brilles tām, kādas ir pasūtītas pie VIZIONETTE, bet par zemāku cenu. Jāiesniedz vai nu čeks no cita pasūtījuma ar tāda paša zīmola briļļu ietvaru (modelis, krāsa, izmērs) un lēcām (lēcu veids, indekss), vai arī fotoattēli ar cenas aprēķinu, kur iekļauta ietvara vai briļļu lēcu informācija un meistara darbs (der arī fotoattēli no citu optikas veikalu cenrāžiem u.tml.).

2 Garantija attiecas uz virspusēju skrambu briļļu lēcu centrālajā daļā, kas lielāka par 2mm, kas lokalizējas lēcas antirefleksa virsējos slāņos un, kas būtiski traucē redzei. Centrālā daļa ir lēcas apgabals 2cm diametrā ap optisko centru.

3 Lai varētu saņemt briļļu apkopi precēm, kas ir iegādātas interneta veikalā līdzi jāņem ir pirkuma pavadzīme,kas jauzrāda VIZIONETTE  veikala darbiniekiem.