AirOptix Colors

Apraksts

AIR OPTIX® COLORS krāsainās mēneša kontaktlēcas nemanāmi saplūst gan ar tumšu, gan ar gaišu acu dabīgo krāsu, pārmainot to izskatu. Lēcas pieejamas ar optisko korekciju un bez stipruma.  AIR OPTIX® elpojošo kontaktlēcu ģimene ļauj domāt par dzīvi nevis kontaktlēcām. 

  • Unikāla trīs vienā krāsas tehnoloģija sadraudzējas ar acu krāsu un dabīgam izskatam.
  • Iekapsulētā krāsas tehnoloģija "paslēpj" krāsas slāni lēcas iekšienē, lai neviena pigmenta molekula nesaskartos ar acs virsmu un nekairinātu to.
  • Vienīgā silikona hidrogēla krāsainā kontaktlēca turgū - nodrošina ecs virsmas elpotspēju, lai saglabātu acu veselību ilgtermiņā. 
  • Unikālā SmartShield™ "gudrās virsmas" tehnoloģija rada ultraplānu aizsargslāni uz lēcas ārējās virsmas, tā pasargājot lēcu no nerītumiem un nosēdumiem, tai skaitā kosmētikas līdzekļiem un dekoratīvās kosmētikas atliekām visa mēneša garumā, no 1. līz 30.-ajai lietošans dienai.   

Krāsaino kontaktlēcu īpatnības

  • Kosmētiski tonētas vai krāsotas kontaktlēcas var samazināt redzamību vāja apgaismojuma apstākļos.
  • AIR OPTIX* COLORS kontaktlēcas satur dzelzs oksīdu -metālisku krāsvielu. Tādēļ kontaktlēcas jāizņem no acīm pirms magnētiskās rezonanses izmeklējuma veikšanas. 
  • Nelietojiet ūdeņraža peroksīdu saturošus kopšanas līdzekļus krāsaino kontaktlēcu kopšanai - tie var balināt krāsu.

Atgādinām, ievietojot krāsainās kontaktlēcas, rezultāts ir atkarīgs no dabīgās acu krāsas, tāpēc tas var būt atšķirīgs vai ne tik intensīvs, kā norādīts paraugos.

Specifikācija
Materiāls Lotrafilcon B
Ūdens daudzums 33%
DK/l, Dk/t 138
Dizains Sfēriska
Ražotājs Alcon
Zīmols AIROPTIX
Lietošanas ilgums Mēneša
Skaits iepakojumā 2
Base color Violets , Zils , Brūns , Zaļš , Pelēks , Zilganzaļa
Krāsa Brilliant Blue , Green , Turquoise , Honey , Blue , Gray , Gemstone Green , True Sapphire , Brown , Amethyst , Sterling Gray