Biofinity Multifocal (6 lēcas)

6 lēcas iepakojumā

Iepakojumi

€ 75.60 € 108.00
Plānotā piegāde Norādiet preces parametrus!

Apraksts

Biofinity® Multifocal mēneša kontaktlēcas presbiopijas korekcijai ir piemērotas pacientiem, kas pieprasa labu acs virsmas veselību un lēcu lietošanas komfortu, kā arī skaidru redzi visos attālumos bez lasāmbrillēm.

  • Balanced Progressive® sabalansētā tehnoloģija nodrošina daudzu redzes korekcijas zonu apvienojumu, laujot personalizēti saskaņā ar izrakstīto recepti nodrošināt skaidru redzi visos attālumos.
  • Dabīga mitrināšanās - patentēta Aquaform® tehnoloģija veido hidrofilu kontaktlēcu, kas spēj noturēt ūdeni lēcas iekšienē un pretojas materiāla izžūšanai.
  • Trešās paaudzes silikona hidrogēla materiāls - mīksts un pašmitrinošs ar augstu skābekļa caurlaidību papildu komfortam un acu veselībai.
  • Apstiprināta pagarinātai lietošanai līdz 6 naktīm. 

Gulēšana ar kontaktlēcām

Gulēšana ar kontaktlēcām palielina acu infekciozo saslimšanu risku un to var uzsākt tikai sertificēta acu aprūpes speciālista uzraudzībā.

Multifokālās kontaktlēcas

Dažādu ražotāju multifokālo kontaktlēcu dizaini un optiskā stipruma aprēķina metodika atšķiras, tādēļ šo lēcu iegādei ir nepieciešama iepriekšēja konkrēto kontaktlēcu lietošanas pieredze vai konkrētā zīmola lēcu pielaikošana. Multifokālās kontaktlēcas nav iespējams atgriezt un saņemt naudas atmaksu. Papildus jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar klientu atbalsta dienestu.

Specifikācija

Rādiuss 8.6
Diametrs 14.0
Materiāls Comfilcon A
Ūdens daudzums 48%
Dizains Multifokāla
DK/l, Dk/t 128
Ražotājs CooperVision
Zīmols BIOFINITY
Lietošanas ilgums Mēneša
Skaits iepakojumā 6

Preču pieejamība veikalos

Lūdzu sazinies ar veikalu, lai uzzinātu precīzu kontaktlēcu stiprumu pieejamību

Izvēlēties

Stiprums

Rādiuss

Iepakojumi

€ 75.60 € 108.00
Tu saņemsi 1 gab. Cena par gab. € 12.60 Ietaupījums € 32.40