Vizionette

https://www.vizionette.lv

Plašs briļļu ietvaru zīmolu klāsts

VIZIONETTE veikalos pieejams plašs zīmolu klāsts! Katrs atradīs sev atbilstošo gan piedāvājumā, gan cenas ziņā. 

Iegādājoties optiskās brilles, atbilstoša briļļu recepte palīdzes izvēlēties piemērotāko ietvaru un lēcas. VIZIONETTE klāstā pieejams plašs briļļu ietvaru piedāvājums, gan no Latvijā ražotiem, gan pasaules vadošajiem modes zīmoliem, kas papildinās un izcels vizuālo tēlu, atbilstoši jaunākajām modes tendencēm. 

Ņemot vērā to, ka brilles tiek lietotas teju ik dienu, svarīgi, lai briļļu ietvars būtu ērts un stabils. Mūsu zīmola veikalos sev piemērotāko ietvaru varēs atrast ikviens – gan studenti, gan pieaugušie un seniori! To vidū atrodami metāla un plastmasas ietvari, kuri dizains būs piemērots gan klasiskā stila cienītājiem, gan tiem, kas vēlas savu stilu atsvaidzināt ar košiem, izteiktiem un pamanāmiem briļļu ietvariem.

Cvantus kolekcija. VIZIONETTE veikals piedāvājumā atrodami arī Latvijā radīti, moderni un kvalitatīvi briļļu ietvari. Plašajā sortimentā iespējams atrast vieglus un neitrālus rāmjus, kā arī masīvus un košus, pēc jaunākajām modes tendencēm radītus ietvarus. 

Tāpat veikala klāstā atrodami vairāk kā 30 pasaules zīmolu ietvari, to vidū ir Gucci, Dolce&Gabbana, Versace, Giorgio Armani, Calvin Klein, Andy Wolf un citi.