Vizionette

https://www.vizionette.lv

Tam ir grūti noticēt, bet šodien briļļu lēcas ir pilnas ar inovācijām

Pēdējās desmitgadēs optiku veikalu klāstā, galvenokārt, pieejamas polimēra lēcas, kas sniedz vairāk priekšrocību briļļu izvēlē nekā stikla lēcas. Taču, arī izvēloties sev piemērotākās briļļu lēcas, tās iespējams pielāgot dažādiem dzīvesstiliem, iestrādājot dažādus lēcu pārklājumus. 

No polimēra izgatavotas lēcas ir aptuveni divas reizes vieglākas nekā stikla lēcas, kas nodrošina labāku briļļu stabilitāti un ir triecienizturīgākas, kas nodrošina brillēm ilgāku dzīvi. Šīs lēcas ir ieguvušas lielāku popularitāti, jo tās ir vieglāk pielāgojamas dažādiem briļļu ietvariem un materiāliem – gan smalkākiem, gan masīvākiem, padarot arī ietvaru izvēli plašāki. Izvēloties polimēra lēcas, tās būs iespējams pielāgot dažādām dioptrijām, padarīt plānākas, lai briļļu koptēls būtu pievilcīgāks. 

Sameklējot sev piemērotākās brilles, lēcās iespējams iestrādāt dažādus pārklājumus, kas briļļu lēcas labāk pasargās no skrāpējumiem un padarīs briļļu lietošanu komfortablāku: 

  • Cietinātais pārklājums. Šis pārklājums ieteicams izvēloties polimēra lēcas, jo samazina risku tās saskrāpēt, tajā pašā laikā, nodrošinot labāku redzamību. 
  • Dzirdinātais pārklājums. Samazina atspīdumu uz briļļu lēcas un uzlabo kontrastu. Īpaši piemērots cilvēkiem, kam ikdienā nākas vadīt automašīnu vai briļļu lēcas radītas no polimēra.
  • Zilās gaismas pārklājums. Zilās gaismas bloķējošais filtrs būs lielisks palīglīdzeklis, lai samazinātu acu nogurumu, pavadot laiku pie viedierīcēm. 

Nāc uz VIZIONETTE salonu, lai atrastu sev piemērotākās brilles – darbam ofisā, aktīvai atpūtai vai baudot vasaras sauli – plašs piedāvājums no Latvijas un pasaules vadošo zīmolu klāsta, no kura ikviens varēs atrast sev piemērotāko gan stila, gan cenas ziņā!