Clear Color 55 (Olive FL312N)

2 lēcas iepakojumā

Izvēlēties krāsu

€ 11.90 € 17.00
Plānotā piegāde Norādiet preces parametrus!

Apraksts

ClearColorTM 55 krāsainās mēneša kontaktlēcas apvieno asfērisko lēcu dizaina pārbaudīto komfortu un redzes asumu ar īpašu sendviča tehnoloģiju lēcas krāsas iekapsulēšanai.  Ieviesta uzlabota sfēriskās aberācijas korekcija labākai redzamībai un skaidrai redzei pat slikta apgaismojuma apstākļos

  • Asfērisks optiskais dizains - lēcas ražotas, izmantojot īpašu centrbēdzes rotācijas metodi, kas ļauj absolūti precīzi kontrolēt lēcas biezumu, ražošanas atkārtojamību un optisko kvalitāti ikkatrā kontaktlēcas virsmas punktā, kas nodrošina maksimāli asu redzi un nejūtamu mirkšķināšanu.
  • Uzticams un pārbaudīts kontaktlēcas materiāls veidots no mitra hidrogēla, lai maigi piekļautos acs audiem un vienlaikus pretotos proteīnu nosēdumiem uz lēcas virsmas.
  • Sendviča tehnoloģija - nodrošina ne vien spilgtas un skaistas krāsas, bet arī pasargā acs virsmu no saskares ar krāsvielas molekulām, jo krāsa ir ieslēgta lēcas iekšpusē kā siers hamburgerī, tādēļ ne plakstu, ne acs virsmas gļotāda ar krāsas daļiņām nesaskaras. 
  • Lielāks kontaktlēcas diametrs ne vien palīdz precīzi centrēt lēcu uz acs virsmas, bet arī paspilgtināt dabisko skaistumu lielākām acīm un izteiksmīgākam skatienam.
  • Krāsu toņi īpaši izvēlēti, pielaikojot lēcas tieši uz Latvijas iedzīvotāju acīm, pārliecinoties, ka tie piestāv, izskatās skaisti un dabīgi.

Krāsaino kontaktlēcu īpatnības

  • Kosmētiski tonētas vai krāsotas kontaktlēcas var samazināt redzamību vāja apgaismojuma apstākļos.
  • Krāsainās kontaktlēcas var satur dzelzs oksīdu - metālisku krāsvielu, tādēļ krāsainās kontaktlēcas jāizņem no acīm pirms magnētiskās rezonanses izmeklējuma veikšanas. 
  • Nelietojiet ūdeņraža peroksīdu saturošus kopšanas līdzekļus krāsaino kontaktlēcu kopšanai - tie var balināt krāsu.

Atgādinām- ievietojot krāsainās kontaktlēcas, rezultāts ir atkarīgs no dabīgās acu krāsas, tāpēc tas var būt atšķirīgs vai ne tik intensīvs, kā norādīts paraugos.

Specifikācija

Rādiuss 8.6
Diametrs 14.2
Materiāls Methafilcon A
Ūdens daudzums 55%
Dizains Sfēriska
DK/l, Dk/t 24
Ražotājs ClearLab
Zīmols CLEARLAB
Lietošanas ilgums Mēneša
Skaits iepakojumā 2
Krāsa Olive

Izvēlēties krāsu

Preču pieejamība veikalos

Lūdzu sazinies ar veikalu, lai uzzinātu precīzu kontaktlēcu stiprumu pieejamību

Izvēlēties

Stiprums

Rādiuss

Iepakojumi

€ 11.90 € 17.00
Tu saņemsi 1 gab. Cena par gab. € 5.95 Ietaupījums € 5.10