Clear Color (Light Blue CL134N)

2 lēcas iepakojumā

Izvēlēties krāsu

€ 17.00
Plānotā piegāde Norādiet preces parametrus!

Apraksts

ClearColor® zīmola mēneša kontaktlēcu klāsts zīmola kontaktlēcas katram ļauj atrast savu vēlmju piepildījumu: no maiga krāsas akcenta līdz pārsteidzoši jaunam izskatam. Ražotas no klasiskā Polymacon kontaktlēcu materiāla, kas joprojām ir atzīts par izturīgu un uzticamu pat lietošanai izaicinošos apstākļos.

  • Uzlabota Freeform centrbēdzes liešanas ražošanas metode ļauj panākt perfektu kontaktlēcas ģeometrijas pārvaldību un vislabāko iespējamo atkārtojamību augsta līmeņa kvalitātes kontrolei.
  • Multi-liekuma priekšējās virsmas dizains un īpaši plāna lēcas maliņa, kas nodrošina uzlabotu asaru plūsmu pār lēcas virsmu un ielisku komfortu.
  • Uzticams un pārbaudīts kontaktlēcas materiāls veidots no mitra hidrogēla, lai maigi piekļautos acs audiem un vienlaikus pretotos proteīnu nosēdumiem uz lēcas virsmas.
  • Sendviča tehnoloģija - nodrošina ne vien spilgtas un skaistas krāsas, bet arī pasargā acs virsmu no saskares ar krāsvielas molekulām, jo krāsa ir ieslēgta lēcas iekšpusē kā siers hamburgerī, tādēļ ne plakstu, ne acs virsmas gļotāda ar krāsas daļiņām nesaskaras. 
  • Lielāks kontaktlēcas diametrs ne vien palīdz precīzi centrēt lēcu uz acs virsmas, bet arī paspilgtināt dabisko skaistumu lielākām acīm un izteiksmīgākam skatienam.
  • Plaša krāsu toņu izvēle acu krāsas paspilgtināšanai vai izmainīšanai, piemēroti gan gaišām, gan tumšām acīm. 

Krāsaino kontaktlēcu īpatnības

  • Kosmētiski tonētas vai krāsotas kontaktlēcas var samazināt redzamību vāja apgaismojuma apstākļos.
  • Krāsainās kontaktlēcas var satur dzelzs oksīdu - metālisku krāsvielu, tādēļ krāsainās kontaktlēcas jāizņem no acīm pirms magnētiskās rezonanses izmeklējuma veikšanas. 
  • Nelietojiet ūdeņraža peroksīdu saturošus kopšanas līdzekļus krāsaino kontaktlēcu kopšanai - tie var balināt krāsu.

Atgādinām- ievietojot krāsainās kontaktlēcas, rezultāts ir atkarīgs no dabīgās acu krāsas, tāpēc tas var būt atšķirīgs vai ne tik intensīvs, kā norādīts paraugos.

Specifikācija

Rādiuss 8.6
Diametrs 14.2
Materiāls Polymacon A
Ūdens daudzums 38%
Dizains Sfēriska
DK/l, Dk/t 14
Ražotājs ClearLab
Zīmols CLEARLAB
Lietošanas ilgums Mēneša
Skaits iepakojumā 2
Krāsa Light Blue

Izvēlēties krāsu

Preču pieejamība veikalos

Lūdzu sazinies ar veikalu, lai uzzinātu precīzu kontaktlēcu stiprumu pieejamību

Izvēlēties

Stiprums

Rādiuss

Iepakojumi

€ 17.00
Tu saņemsi 1 gab. Cena par gab. € 8.50