Diviniti Comfortday 1Day Multifocal (60 lēcas)

60 lēcas iepakojumā

€ 90.30 € 129.00
Plānotā piegāde Norādiet preces parametrus!

Apraksts

Diviniti Comfort DAY Multifocal kontaktlēcas apvieno visas vienas dienas kontaktlēcu priekšrocības ar Menicon īpašo dizaina tehnoloģiju presbiopijas korekcijai. Šīs kontaktlēcas var lietot visu dienu, katru dienu un ar tām var redzēt skaidri visos attālumos viegli, bez piepūles un bez galvas grozīšanas. 

  • Unikāls iepakojuma dizains - īpaša atbalsta konstrukcija lēcas blisterī neļauj lēcai iepakojumā saņurcīties vai iegulties nepareizi, kā arī palīdz uzturēt lēcas sterilas, jo pirksti nepieskaras lēcas iekšējai virsmai. 
  • MeniSilkTM Air un NanoGlossTM Pro patentētās tehnoloģijas ļauj radīt elpojošu, maigu, plānu un izcili slīdīgu kontaktlēcu materiālu vislabākajam komfortam, visstiprākajai aizsardzībai pret mikrobiem un vislabākajai tīrībai  un noturībai pret apkārtējās vides piesārņotājiem un kosmētiskajiem līdzekļiem.
  • Ultra zems modulis - neticami plānas un mīkstas kontaktlēcas, kas maigi, praktiski nejūtami piekļaujas acs virsmai.
  • Īpašais neiroadaptīvais dizains apvieno vairākus optiskos spēkus vienā kontaktlēcā, lai nodrošinātu dabisku abu acu kopredzi un precīzu telpisko 3D uztveri visos attālumos no tuvuma līdz tālumam.
  • Japāņu kvalitāte un precizitāte katras kontaktlēcas ražošanā.

Multifokālās kontaktlēcas

Dažādu ražotāju multifokālo kontaktlēcu dizaini un optiskā stipruma aprēķina metodika atšķiras, tādēļ šo lēcu iegādei ir nepieciešama iepriekšēja konkrēto kontaktlēcu lietošanas pieredze vai konkrētā zīmola lēcu pielaikošana. Multifokālās kontaktlēcas nav iespējams atgriezt un saņemt naudas atmaksu. Papildus jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar klientu atbalsta dienestu.

Specifikācija

Rādiuss 8.4
Diametrs 14.2
Materiāls Midafilcon A
Ūdens daudzums 56%
Dizains Multifokāla
DK/l, Dk/t 91
Ražotājs Menicon-Soleko
Zīmols DIVINITI
Lietošanas ilgums Dienas
Skaits iepakojumā 60

Preču pieejamība veikalos

Lūdzu sazinies ar veikalu, lai uzzinātu precīzu kontaktlēcu stiprumu pieejamību

Izvēlēties

Stiprums

Rādiuss

Iepakojumi

€ 90.30 € 129.00
Tu saņemsi 1 gab. Cena par gab. € 1.50 Ietaupījums € 38.70