Kontaklēcu abonements

Kontaktlēcu abonements - ērts, vienkāršs un elastīgs risinājums ikvienam kontaklēcu lietotājam!

www.vizionette.lv piedāvā izdevīgu, ērtu un elastīgu pakalpojumu - kontaktlēcu abonementu. Tas ir izdevīgs pakalpojums ikvienam klientam, kas ir pārliecināts kontaklēcu lietotājs un kas zina sev piemērotāku kontaklēcu zīmolu. Abonementu var izveidot tikai ar bankas karti, kurai ir pieslēgti interneta maksājumi

Izveidojot abonementu, tiek izveidots automātiskais maksājums, kas tevis noteiktajā dienā un tevis noteiktā apjomā automātiski veiks maksājumu par abonementa pasūtījumu. Tev ir iespējas noteikt maksājumu katru mēnesi vai reizi 3 mēnešos, vai reizi 6 mēnešos. Mēs parūpēsimies par tavu pasūtījumu, lai tev būtu vairāk laika sev. Vienīgais par ko tev ir jāparūpējas, lai tevis izvēlētajā dienā uz kartes ir pietiekami daudz līdzekļu abonementa pasūtījuma apmaksai.

Izveidoto abonementu tu vari ērti pārvaldīt savā profilā www.vizionette.lv. Tu vari mainīt piegādes datumu un vietu, mainīt pasūtīto preču daudzumu un pašas preces, šajā gadījumā būs jāpārformē abonementa pasūtījums. Ja izveidoto abonementa pasūtījumu, tev ir nepieciešams uz brīdi apstādināt vai atteikties no tā, tu to vari darīt sev ērtā laikā un vietā, savā profilā vai sazinoties info@vizionette.lv  

Abonementa pasūtījums darbojas, kamēr ir aktīva bankas karte. Līdz ar to, ja tava bankas karte beidzas ātrāk, kā tavs abonements, tad tev savā profilā ir jānomaina kartes maksājuma dati un jāievada visi nepieciešami dati, lai arī turpmāk varētu saņemt izvēlētās kontaklēcas tad, kad vēlies.

Kādi ir kontaktlēcu abonementa ieguvumi?

1. Laicīgi iegūsti jaunas lēcas

Abonē un tev nekad nebūs jāuztraucas par to, ka tu laikā aizmirsi pasūtīt kontaktlēcas. Tu saņemsi jaunu paciņu sevis noteiktajā laikā un vietā. Vairs nekādu es aizmirsu, vai vēl jau mazliet var panēsāt arī šīš. Atceries, kontaktlēcu pagarināta lietošana var negatīvi ietekmēt tavu acu veselību. 

2. Toriskās/multifokālās lēcas vienmēr pieejamas laikā

Izmantojot kontaktlēcu abonementu, tev nebūs jāgaida 2–4 vai vēl vairāk nedēļas, līdz jaunā pasūtījuma piegādei, kā tas noteik vairumā optikas veikalu. Mēs veiksim lēcu pasūtījumu agrāk un nosūtīsim tev pasūtījumā iestatītajā laikā. Nekādu satraukumu, tikai miers un ērtības. Esi pārliecināts kontaklēcu lietotājs!

3. Saņēmi īpašu piedāvājumu un vēlies tādu izmantot visu laiku. "Iesaldē" īpašo cenu!

Izveido abonementu ar īpašu piedāvājumu, ko saņēmi. Tavi nākamie pasūtījumi maksās tikpat, cik pirmais, abonomenta noformēšanas laikā. Gūsti labumu no pašreizējās labās cenas visos nākamajos pirkumos, abonementa darbības laika periodā! Īpaši izdevīg noformēt abonementu ir visos "izpārdošanu" piedāvājumos.

4. Mainiet savu abonementu bez maksas

Ja mainās redzes stiprumi vai parādās citas lēcas, kas tev šķiet piemērotākas tavai ikdienai, tad tavu abonementu ir iespējams mainīt bez maksas. Vienkārši informē mūs par vēlamajām izmaiņām uz info@vizionette.lv vai pārtrauc esošo abonementa pasūtījumu un uzsāc jaunu. Tas ir tik vienkārši!

5. Bez pirmās iemaksas, bez saistībām

Jebkurā laikā pārtrauc vai atcel abonementu. Nav nekādu papildu maksas vai saistību periodu. Tu visu kontrolē! Vai tas būs pēc mēneša vai pēc 36 mēnešiem, tā ir tava izvēles brīvība.

Tagad laiks izvēlēties kontaklēcas