Proclear Toric Multifocal (3 lēcas)

3 lēcas iepakojumā

€ 60.90 € 87.00
Plānotā piegāde Norādiet preces parametrus!

Apraksts

Proclear®Toric Multifocal ir vienīgās Latvijā pieejamās mēneša kontaktlēcas, kas apvieno iespēju koriģēt gan astigmatismu, gan presbiopiju. Vēsturiski iecienītais Proclear® zīmola kontaktlēcas materiāls ietver Cooper Vision pārbaudītās dizaina tehnoloģijas ļauj sasniegt skaidru redzi pat cilvēkiem ar ļoti sarežģītām kontaktlēcu receptēm. 

  • Patentētā PC TechnologyTM mitrināšanās tehnoloģija veidota, lēcas materiālā iestrādājot īpašu vielu fosforilholīnu (PC), kas piesaista ūdens molekulas no dabīgajām asarām un izveido no tām aizsargājošu "vairogu"  visapkārt lēcai uz tās virsmas. 
  • Individuāli izgatavota formā lieta mugurējā toriskā virsma ar inverso prizmas balastu uz pulksten 3 un 9 koriģē astigmatismu ar mērķi nodrošināt skaidru un stabilu redzi. 
  • Sabalansētā Balanced Progressive Technology multifokālajās toriskajās kontaktlēcās apvieno sfērisko un asfērisko optiku un unikālas optisko stiprumu zonas mijiedarbīā ar acu dominanci un savstarpējās sadarbības principiem, lai nodrošinātu pēc iespējas labāku abu acu kopredzi un nodrošinātu skaidru redzi ne tikai tālumā vai tuvumā, bet pilnīgi visos attālumos, tā aizvietojot lasāmbrilles. 
  • Vienīgā pieejamā mēneša nomaiņas lēcu izvēle pacientiem ar astigmatismu presbiopijas vecumā, kas vēlas skaidri redzēt visos attālumos.

Toriskās multifokālās kontaktlēcas

Toriskās multifokālās kontaktlēcas ir ārkārtīgi īpašas un jutīgas pret vismazākajām izmaiņām kontaktlēcu receptē. Šo kontaktlēcu lietošanai nepieciešama šī zīmola kontaktlēcām izrakstīta kontaktlēcu recepte, ko pēc šī zīmola proves kontaktlēcu pielaikošanas izrakstījis sertificēts acu aprūpes speciālists. Jebkuras izmaiņas kontaktlēcu receptē ir jāsaskaņo ar acu aprūpes speciālistu - optometristu vai oftalmologu. Multifokālās toriskās kontaktlēcas nav iespējams atgriezt un saņemt naudas atmaksu. Papildus jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar klientu atbalsta dienestu.

Specifikācija

Rādiuss 8.4 / 8.8
Diametrs 14.4
Materiāls Omafilcon B
Ūdens daudzums 62%
Dizains Multifokāla
DK/l, Dk/t 39
Ražotājs Proclear
Zīmols PROCLEAR
Lietošanas ilgums Mēneša
Skaits iepakojumā 3

Preču pieejamība veikalos

Lūdzu sazinies ar veikalu, lai uzzinātu precīzu kontaktlēcu stiprumu pieejamību

Izvēlēties

Stiprums

Cilindrs

Ass

Aditīvs

Rādiuss

Iepakojumi

€ 60.90 € 87.00
Tu saņemsi 1 gab. Cena par gab. € 20.30 Ietaupījums € 26.10