DAILIES TOTAL1® Multifocal (90 lēcas)

90 lēcas iepakojumā

Iepakojumi

€ 111.24 € 185.40
Plānotā piegāde Norādiet preces parametrus!

Apraksts

DAILIES TOTAL 1® MULTIFOCAL ir pirmās un vienīgās vienas dienas vienreizējās lietošanas kontaktlēcas presbiopijas korekcijai ar ūdens gradienta tehnoloģiju, kas gandrīz nav jūtamas acīs. 

  • Ūdens gradienta tehnoloģija - uz lēcas virsmas ūdens sastāvs sasniedz 100%, tādēļ acij pieskarās tikai maigs mitruma spilvens.
  • Augsta mitrināšanās spēja - samazina berzi, lai acs lēcu nejustu.
  • Silikona higrogēla kontaktlēcas ar īpaši augstu skābekļa caurlaidību - veselīgām acīm pat pēc ilgām kontaktlēcu lietošanas stundām.
  • SmarTears® "gudro asaru" technoloģija katrā mirkšķināšanas reizē no lēcas atbrīvo mitrinošu vielu fosfotidilholīnu (tas dabīgi ir sastopams asarās), lai uzpildītu asaru plēvīti visas dienas garumā.
  • Īpašais Precision profile® multifokālo kontaktlēcu dizains nodrošina vieglu, dabīgu un skaidru redzi visos attālumos: gan tālumā, gan tuvumā, gan vidējos attālumos.
  • Kontaktlēcas īpaši prasīgām acīm, kas palīdz ikdienā sadzīvot ar presbiopiju, nezaudējot komfortu un dzīves kvalitāti.

Multifokālās kontaktlēcas

Dažādu ražotāju multifokālo kontaktlēcu dizaini un optiskā stipruma aprēķina metodika atšķiras, tādēļ šo lēcu iegādei ir nepieciešama iepriekšēja konkrēto kontaktlēcu lietošanas pieredze vai konkrētā zīmola lēcu pielaikošana. Multifokālās kontaktlēcas nav iespējams atgriezt un saņemt naudas atmaksu. Papildus jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar klientu atbalsta dienestu.

Specifikācija

Rādiuss 8.5
Diametrs 14.10
Materiāls Delefilcon A
Ūdens daudzums 33%-80%
Dizains Multifokāla
DK/l, Dk/t 156
Ražotājs Alcon
Zīmols TOTAL1
Lietošanas ilgums Dienas
Skaits iepakojumā 90

Preču pieejamība veikalos

Izvēlēties

Stiprums

Aditīvs

Rādiuss

Iepakojumi

€ 111.24 € 185.40
Tu saņemsi 1 gab. Cena par gab. € 1.24 Ietaupījums € 74.16