Ultra for Presbyopia (12 lēcas)

12 lēcas iepakojumā

Iepakojumi

€ 172.20 € 246.00
Plānotā piegāde Norādiet preces parametrus!

Apraksts

ULTRA® for PRESBYOPIA multifokālās mēneša kontaktlēcas radītas, izmantojot inovatīvu silikona hidrogēla lēcas ražošanas tehnoloģiju, piešķirot lēcām fantastiskas īpašības. Unikālais multifokālais dizains ir optimizēts, balstoties uz 7 veidu avs biometriskajiem rādītājiem, tai skaitā zīlītes izmēru, priekš 9 svarīgākajiem skata attālumiem, lai sniegtu skaidras redzes komfortu visos skata attālumos no tuvuma līdz vidējiem attālumiem, vienlaikus nebojājot tāluma redzes kvalitāti cilvēkiem ar presbiopiju.

  • 3-Zone Progressive™ multifokālās lēcas dizains apvieno visu nepieciešamo labai redzei: gan skatoties tālu, gan skatoties tuvu vai pa vidu, lēca pareizi fokusē attēlu, tai skaitā palīdz ērti un nepiespiesti redzēt digitālo ierīču ekrānu, ļaujot cilvēkam fokusēties uz svarīgākām lietām nevis redzēšanu.
  • Zinātnē balstīts dizains - īpaša pētījumu un attīstības komanda lēcas formu radījusi, balstoties uz eksperimentāliem pētījumiem par tādām redzes procesu ietekmējošam lietām kā acs zīlītes diametrs, acs ābola forma un garums, acs virsmas topogrāfija un acs darbaspējas un spēja pārslēgties starp dažādiem skata attālumiem.
  • Īpašs ražošanas process - atļauj izveidot mīkstu un ļoti mitru silikona hidrogēla kontaktlēcu, kas nepieļauj ne mazākos kompromisus attiecībā uz spēju piegādāt acij skābekli. 
  • MoistureSealTM mitruma uzturēšanas tehnoloģija lēcas materiālā iestrādā mitrinātāju (PVP), tā ļaujot saglabāt 96% ūdens ilgstoši patīkamai lietošanai un vislabākajai komforta sajūtai pat pēc 16 stundām.
  • Augstas izšķirtspējas optika - veic sfēriskās aberācijas kropļojumu kontroli visam optisko stiprumu diapazonam, tā nodrošinot visasāko un visskaidrāko iespējamo redzi un samazinot apžilbšanu un gaismas oreolu ap gaismas avotiem uztveri kā iekštelpās, tā ārvidē, gan dienas, gan nakts un krēslas laikā. 
  • Apstiprinātas lietošanai dienas vai pagarinātā režīmā līdz pat 6 naktīm un 7 dienām, un, pat lietojot šīs lēcas gulēšanas laikā, tās joprojām ir lietojamas mēnesi. 

Gulēšana ar kontaktlēcām

Gulēšana ar kontaktlēcām palielina acu infekciozo saslimšanu risku un to var uzsākt tikai sertificēta acu aprūpes speciālista uzraudzībā.

Multifokālās kontaktlēcas

Dažādu ražotāju multifokālo kontaktlēcu dizaini un optiskā stipruma aprēķina metodika atšķiras, tādēļ šo lēcu iegādei ir nepieciešama iepriekšēja konkrēto kontaktlēcu lietošanas pieredze vai konkrētā zīmola lēcu pielaikošana. Multifokālās kontaktlēcas nav iespējams atgriezt un saņemt naudas atmaksu. Papildus jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar klientu atbalsta dienestu.

Specifikācija

Rādiuss 8.5
Diametrs 14.2
Materiāls Samfilcon A
Ūdens daudzums 46%
Dizains Multifokāla
DK/l, Dk/t 163
Ražotājs Bausch&Lomb
Zīmols ULTRA
Lietošanas ilgums Mēneša
Skaits iepakojumā 12

Preču pieejamība veikalos

Lūdzu sazinies ar veikalu, lai uzzinātu precīzu kontaktlēcu stiprumu pieejamību

Izvēlēties

Stiprums

Rādiuss

Iepakojumi

€ 172.20 € 246.00
Tu saņemsi 1 gab. Cena par gab. € 14.35 Ietaupījums € 73.80