ULTRA® (3 lēcas)

3 lēcas iepakojumā

Iepakojumi

€ 29.82
Plānotā piegāde Norādiet preces parametrus!

Apraksts

ULTRA® ir mēneša kontaktlēcas, kas radītas, izmantojot inovatīvu silikona hidrogēla lēcas ražošanas tehnoloģiju, piešķirot lēcām fantastiskas īpašības. Šīs mēneša kontaktlēcas piedāvā nepārspējamu komfortu un vislabāko redzes asumu kā iekštelpās, tā ārvidē, gan gaišā dienas laikā, gan tumšā naktī.  

  • Īpašs ražošanas process - atļauj izveidot mīkstu un ļoti mitru silikona hidrogēla kontaktlēcu, kas nepieļauj ne mazākos kompromisus attiecībā uz spēju piegādāt acij skābekli. 
  • MoistureSealTM mitruma uzturēšanas tehnoloģija lēcas materiālā iestrādā mitrinātāju (PVP), tā ļaujot saglabāt 96% ūdens ilgstoši patīkamai lietošanai un vislabākajai komforta sajūtai pat pēc 16 stundām.
  • Gan priekšējās, gan mugurējās virsmas optimizācija - veic sfēriskās aberācijas kropļojumu kontroli visam optisko stiprumu diapazonam, tā nodrošinot visasāko un visskaidrāko iespējamo redzi un samazinot apžilbšanu un gaismas oreolu ap gaismas avotiem uztveri kā iekštelpās, tā ārvidē, gan dienas, gan nakts un krēslas laikā. 
  • Apstiprinātas lietošanai dienas vai pagarinātā režīmā līdz pat 6 naktīm un 7 dienām, un, pat lietojot šīs lēcas gulēšanas laikā, tās joprojām ir lietojamas mēnesi. 

Gulēšana ar kontaktlēcām

Gulēšana ar kontaktlēcām palielina acu infekciozo saslimšanu risku un to var uzsākt tikai sertificēta acu aprūpes speciālista uzraudzībā.

Specifikācija

Rādiuss 8.5
Diametrs 14.2
Materiāls Samfilcon A
Ūdens daudzums 46%
Dizains Sfēriska
DK/l, Dk/t 163
Ražotājs Bausch&Lomb
Zīmols ULTRA
Lietošanas ilgums Mēneša
Skaits iepakojumā 3

Preču pieejamība veikalos

Lūdzu sazinies ar veikalu, lai uzzinātu precīzu kontaktlēcu stiprumu pieejamību

Izvēlēties

Stiprums

Rādiuss

Iepakojumi

€ 29.82
Tu saņemsi 1 gab. Cena par gab. € 9.94